1

Тема: NanoCAD

Всем привет)) Есть вопрос. Для получения лицензии надо программное обеспечение лицензионное ставить, а оно очень дорогое. Думаю о бесплатном (для начала). Подскажите, кто-нить с NanoCAD работал? насколько он хуже-лучше Автокада? Мож, чё другое попробовать? Заранее спасибо)))

"Жираф - это лошадь, выполненная по всем требованиям заказчика" (с) где-то выхватил

2

Re: NanoCAD

Попробуй заявить любое бесплатное, а работай в том, что по душе - АвтоКАД, АрихиКАД, да хоть Корел... Так делают 90% проектировщиков. По крайней мере - мне известных.
Опыта работы с  NanoCAD  не имел.

Понравилось! Не понравилось

3 Отредактировано Kyrylo Chuyko (2011-11-02 17:05:02)

Re: NanoCAD

Як мінімум Віндовс повинен бути ліцензійний. З CAD-програм можу назвати DraftSight, той же NanoCAD, та й ще є якісь "Кади" напевно. З 3D-моделерів Sketchup базовий є безкоштовний, хоча і повна ліцензія недорога (500 доларів). Якщо працювати на Лінуксі - то там можна і взагалі весь комп*ютер безкоштовно софтом обставити.

4

Re: NanoCAD

Kyrylo Chuyko пишет:

Як мінімум Віндовс повинен бути ліцензійний. З CAD-програм можу назвати DraftSight, той же NanoCAD, та й ще є якісь "Кади" напевно. З 3D-моделерів Sketchup базовий є безкоштовний, хоча і повна ліцензія недорога (500 доларів). Якщо працювати на Лінуксі - то там можна і взагалі весь комп*ютер безкоштовно софтом обставити.

Лінукс зараз намагаюсь опанувати. Жорстка штукенція, мабуть, не для всіх вона. І підтримка грошенят висмокче... Була в мене ідея - Лінуксів на компах повстановлювати, та, нажаль, без айтішників нормальних нічого не вийде((( дякую за пораду)))

"Жираф - это лошадь, выполненная по всем требованиям заказчика" (с) где-то выхватил

5

Re: NanoCAD

Wasilovski пишет:

Лінукс зараз намагаюсь опанувати. Жорстка штукенція, мабуть, не для всіх вона. І підтримка грошенят висмокче... Була в мене ідея - Лінуксів на компах повстановлювати, та, нажаль, без айтішників нормальних нічого не вийде((( дякую за пораду)))

Лінукс для архітектури складнуватий буде, так. Як варіант можна пошукати Віндовс ХР, подекуди може залежатись на складах, можна за копійки придбати.

6

Re: NanoCAD

я вже для себе все вирішив...буду купувати вінду сьому... на неї можна нанокад натягнути...більшого мені не треба)))

"Жираф - это лошадь, выполненная по всем требованиям заказчика" (с) где-то выхватил

7

Re: NanoCAD

Wasilovski пишет:

я вже для себе все вирішив...буду купувати вінду сьому... на неї можна нанокад натягнути...більшого мені не треба)))

Windows 7 - хороша річ, сам на такому працюю. До того ж більшість сучасних комп'ютерів та софту під неї заточені.

8 Отредактировано Wasilovski (2011-11-03 18:57:30)

Re: NanoCAD

от тільки є одне питаннячко - таке малесеньке, але дуже важливе: чи можна вінду хоум едішн юзати у комерційних цілях?особисто я вважаю, що хоум-версію варто використовувати виключно вдома (як це робить загніваючий захід). але на коробці про це нічого не сказано. чи може обеп попсувати мені нерви, якщо я юзатиму хоум?
(вот только один вопросик есть - маленький, но такой важный: можно ливинду хоум эдишн юзать в коммерческих целях? лично я считаю, что хоум-версию стоит использовать исключительно дома (как это делает загнивающий запад). но на коробке об этом ничего не сказано. может ли обэп попортить мне нервы, если я буду использовать хоум?)

"Жираф - это лошадь, выполненная по всем требованиям заказчика" (с) где-то выхватил

9

Re: NanoCAD

Вважаю, що усі, або більшість присутніх, розуміють українську мову, дублювати не обов'язково:) Щодо сабжу, можу порекомендувати цю сторінку. Здається, різниця між можливостями версій лише впливає на назву...

Понравилось! Не понравилось

10

Re: NanoCAD

Хорошо))) больше не буду. Спасибо за ссылку

"Жираф - это лошадь, выполненная по всем требованиям заказчика" (с) где-то выхватил

11

Re: NanoCAD

Wasilovski пишет:

от тільки є одне питаннячко - таке малесеньке, але дуже важливе: чи можна вінду хоум едішн юзати у комерційних цілях?особисто я вважаю, що хоум-версію варто використовувати виключно вдома (як це робить загніваючий захід). але на коробці про це нічого не сказано. чи може обеп попсувати мені нерви, якщо я юзатиму хоум?
(вот только один вопросик есть - маленький, но такой важный: можно ливинду хоум эдишн юзать в коммерческих целях? лично я считаю, что хоум-версию стоит использовать исключительно дома (как это делает загнивающий запад). но на коробке об этом ничего не сказано. может ли обэп попортить мне нервы, если я буду использовать хоум?)

Звичайно можна. Просто у цієї версії функціонал буде дещо обмежений порівняно з іншими.

12

Re: NanoCAD

Kyrylo Chuyko пишет:
Wasilovski пишет:

от тільки є одне питаннячко - таке малесеньке, але дуже важливе: чи можна вінду хоум едішн юзати у комерційних цілях?особисто я вважаю, що хоум-версію варто використовувати виключно вдома (як це робить загніваючий захід). але на коробці про це нічого не сказано. чи може обеп попсувати мені нерви, якщо я юзатиму хоум?
(вот только один вопросик есть - маленький, но такой важный: можно ливинду хоум эдишн юзать в коммерческих целях? лично я считаю, что хоум-версию стоит использовать исключительно дома (как это делает загнивающий запад). но на коробке об этом ничего не сказано. может ли обэп попортить мне нервы, если я буду использовать хоум?)

Звичайно можна. Просто у цієї версії функціонал буде дещо обмежений порівняно з іншими.

мені чогось наверченого не треба. у кожного дома є свій наворочений пк для ігор. а на роботі треба працювати))) щодо бажаючих трохи побавитись - є лінукс, котрий все бажання бавитись відіб'є.

"Жираф - это лошадь, выполненная по всем требованиям заказчика" (с) где-то выхватил

13

Re: NanoCAD

Для міцних нервів. Років 10 тому бачив проект котеджа, зроблений у ... ворді. Вигляд цілком кондиційний. :)

Понравилось! Не понравилось

14

Re: NanoCAD

А як вам креслення у фотошопі? Колись робив в будівельній конторі, бачив і таке, один молодий хлопчина малював. Чого тільки не придумають, щоб собі життя ускладнити))

Понравилось! Не понравилось

15

Re: NanoCAD

DraftSight + OpenOffice + Linux - интересная бесплатная связка

Понравилось! Не понравилось