1

Тема: Побори в ДАБІ

Шановні колеги,

яка ситуація з поборами в ДАБІ при реєстрації декларацій? По Львову почалася нецікава ситуація - декларації завертають з формулюванням "не достаньо інформації", "не відповідає вимогам" тощо. На якомусь етапі намальовується чувачок із прайсом - $2/м2 за виробництво і $4/м2 за житло. Qrwa, злості вже не вистачає...

Понравилось! +1 Не понравилось

2

Re: Побори в ДАБІ

alexander_su,
ніх*ра собі, і це називається "жити по-новому"?

Хоча думаю що швидше це ініціатива місцевої влади, а не центральної.

Понравилось! Не понравилось

3

Re: Побори в ДАБІ

alexander_su, мушу сказати, що у Севастополі, за бутності при владі регіоналів, цей прайсик був вищий майже вдесятеро - за житло вимагали 20-25$ за квадратний метр.
Наскільки зараз мені відома ситуація по країні (декілька регіонів) - ця "мода" відійшла разом з Проффесором у прірву історії... Тобто, маю погодитись у своєму припущенні з Миколою - мабуть, це місцеві не награлися із сірниками. Маю надію, що дана ситуація не буде початком нової епідемії. Але для цього непогано було б "чувачка із прйсом" приягнути до відповідальності...

Понравилось! Не понравилось

4

Re: Побори в ДАБІ

Ситуация с поборами ГАСК / ДАБИ в Киеве переменная: то чистая коммерция (около 4$/м.кв.), то "по закону".  Но это касается частного малоэтажного жилья. На фронте же многоэтажного флаг коррупционного лидерства вернула ГорАрхитектура: требуется заказывать градобоснование у одной-единственной конторы в городе, хозяин которой по счастливому совпадению - зам. глав. архитектора города некто вавриш (по слухам - креатура юры енакиевского).
... "Ленин всегда живой!"

Понравилось! +1 Не понравилось

5

Re: Побори в ДАБІ

Якщо комусь цікаво, можемо підняти бучу проти цих товарищів  :)

Понравилось! Не понравилось

6

Re: Побори в ДАБІ

по Харькову все в порядке (то, что касается малоэтажного жилья), даже лучше стало, чем пару лет назад. Если года 2-3 назад брали пару тысяч грн., то сейчас и вовсе без этого обходятся. Этой весной получали стройпаспорт (город и область) и оформляли декларации три моих заказчика, ни у кого проблем не возникло. В былые времена "камнем преткновения" в основном была графа с технадзором, в ГАСКе за "умеренную" плату предлагали вписать "своего", который, как мне думается, об этом даже не подозревал ))))
Так что это ваши региональные "выкрутасы"

Понравилось! +1 Не понравилось

7

Re: Побори в ДАБІ

http://kill-corruption.org/

Понравилось! Не понравилось

8

Re: Побори в ДАБІ

Сьогодні з технаглядом говорила, в неї провірка на об'єкті була, приходила інспекторша, сказала, що з 1 липня будуть всіх провіряти і так само всіх штрафувати, каже, що немає об'єкта без порушень, а якщо буде перевірка закрита без порушень будуть повторну перевірку призначати. Не знаю, в якій Україні ви всі живете, хочу до вас))) В нас жах і зараз твориться, ті корупціонери які були лишились, не повірю що він там раніше працював, взятки брав, а потім перестане. Просто їм поки трохи обов'язків урізали, вони чекають цю "реформацію", от і все, В нас начальник по нашому регіоні був, він звільнився , бо ми писали на нього скарги, зараз ошивається в виконкомі на сесію по питанню оренди приміщень ДАБК приходив, чого йому туди ходити, ясне діло, чого. А то такий взяточник, що кожен в місті знає, в нього машина за 40тис дол. Можливо десь по регіонах і менша корупція, але це все може змінитись. Я вважаю, що треба буде щось робити, не можна просто так скласти руки й чекати, а раптом пронесе.
  В нас одного підприємця ДАБК так пресує, бо він побудував магазин біля вже існуючого магазину. Конкуркенцію, бачно , створив. Він з ними вже місяців 9 судиться, сусід долари носить ті й достають. Я все це знаю, бо нас на тому об'єкті не правомірно оштрафували, і знаю точно що не правомірно, бо ми в міністерство писали лист, щоб нам розьяснення по ДБН прислали, вони нам прислали, все слово в слово як ми трактували, в суді показуєш цю бумагу, гасковець каже: "мало що могли там в міністерстві написати, ми керуємося законами". 
  Так що як пишуть, що в Україні все класно, реформи проводяться і т.д., мені здається я живу не в Україні.
  А на рахунок "http://kill-corruption.org/", якби ви знали скільки вже раз ми писали, і куди тільки не писали : "немає складу злочину", це все замилювання очей.
  Ніого в цій країні не буде поки МИ всі не захочемо самі вільно жити.

Понравилось! Не понравилось

9

Re: Побори в ДАБІ

Зауважу, що робили об'єкт в Рівненській області - жодних проблем. Були зауваження - але їх замовник виправив прямо у кабінеті

Понравилось! Не понравилось

10

Re: Побори в ДАБІ

Просим поделиться опытом по плановым проверкам ГАСКом. Нашему предприятию пришло письмо о проверке объекта, который мы проектировали, вели авторский надзор. Что проверяют?

Понравилось! Не понравилось