Alex-r пишет:Микола пишет:Головне щоб це дійсно змінило країну
До цих пір ще немає Програми змін - стислого і зрозумілого більшості населення документу, який ставить чіткі цілі і , бажано, відповідальних за їх виконання.
В перші дні зупинка кортежу Яценюка-Тимошенко самообороною останніми ще сприйнята нормально, а що буде, як ейфорія спаде?
Політологи (Ю.Романенко, С Дацюк, інші) розписують необхідні перші кроки, наприклад -http://hvylya.org/analytics/politics/posle-pobedyi-maydana-pervyie-shagi-revolyutsii.html.
Чи дослухається до них нова влада? Відміну мовного закону (БЕЗ ПОЯСНЕНЬ), з точки зору об"єднання країни, навряд чи можна назвати найрозумнішим ПЕРШИМ кроком.
Зараз час робити радикальні пропозиції і кардинальні зміни. Нехай хоч щось зробиться. Дублюю свій пост зі "Строимдом" - http://www.stroimdom.com.ua/forum/showt … ost2761894
Сейчас время кардинальных изменений. Если будут только косметические поправки, то со временем все вернется на круги своя.
Самое первое, что нужно сделать - отменить в законах все статьи, противоречащие Конституции. Второе - отменить все нормативно-правовые акты, которые приняты во исполнение неконституционных статей. Третье - прекратить действие нормативно-правовых актов, не основанных на Конституции и законах. И это только начало. А дальше уже надо думать, как проще заполнять декларацию и пр.
Что, слишком просто и абстрактно? Давайте на примерах.
1. Возьмем тот же закон "Про регулювання містобудівної діяльності". Перейду на украинский, чтобы в мозгах не щелкало "контрл-шифт".
"Стаття 41.
2. Державний архітектурно-будівельний контроль здійснюється органами державного архітектурно-будівельного контролю в порядку (553-2011-п), встановленому Кабінетом Міністрів України."
- Тупе порушення статті 120 Конституції: "... порядок діяльності...інших центральних ... органів виконавчої влади визначаються Конституцією і законами України." Тобто, для тих, хто не зрозумів - Інспекція вас штрафує незаконно, бо нема закону про порядок її діяльності. Отой порядок 553-2011-п прийнятий Кабміном - це рудимент совєцької епохи, коли всі реальні рішення приймалися наказами місцевих начальників. А зараз - це дурість, записана безграмотними дебілами у закон.
2. Тепер про нормативно-правові акти, прийняті на основі подібних статей законів. Я отримую масу відповідей із центральних органів виконавчої влади, які зводяться до простої тези: "Нормативно-правовий акт чинний, зареєстрований у Мінюсті, а тому - обов'язковий до виконання". І тільки одного разу я знайшов розумне "Роз’яснення Президії Вищого Арбітражного суду України № 02-5/35 від 26.01.2000" - http://www.stroimdom.com.ua/goto.php?ur … 5_35800-00 :
"...реєстрація не є незаперечним доказом відповідності даного акта чинному законодавству України. Тому на підставі статті 4 Господарського процесуального кодексу України ( 1798-12 ) (далі - ГПК) господарські суди не повинні застосовувати акти, які не відповідають законодавству України, хоча б вони і були
зареєстровані в установленому порядку."
3. Та це ще тільки квіточки. А як бути із наказами Мінрегіону, які прийняті на підставі Указів Президента і постанов Кабміну, без відповідних законних підстав? Оцими планктонами, які насилу вивчили, де знаходиться одна кнопка "за", був прийнятий закон Про центральні органи виконавчої влади - http://www.stroimdom.com.ua/goto.php?ur … go/3166-17 , де є така цитата, яка характеризує всі "реформи" регіоналів:
"Стаття 23. ...
1. Центральний орган виконавчої влади у межах своїх
повноважень, на основі і на виконання Конституції ( 254к/96-ВР )
та законів України, актів та доручень Президента України, актів
Кабінету Міністрів України та наказів міністерств видає накази
організаційно-розпорядчого характеру, організовує та контролює їх
виконання. "
Виявляється, їм всі ці роки було наплювати навіть на трахнуту конституційним судом Конституцію, їм не потрібні були законні підстави, їм було достатньо Указу Президента, або постанови Кабміну та навіть просто наказу міністерства! А по лобі їм статтею 19 Конституції:
"Органи державної влади ... зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України."
PS: У вкладенні - мої останні листи Держпідприємництву, відповідь на які я ще надіюсь отримати.