Миколо, в додатку А ДБН А.2.2-3-2014 вже немає цього пункту. Втім, якби й був - цей додаток довідковий.
В ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" написано, що замовник "має право на отримання" ТУ, але ніде - про обов"язковість їх для розробки ПД. Обов"язковість туманно прописана в ДБН А.2.2-3-2014.
Взагалі, між нами, для проектування будинкових мереж ТУ не потрібні, норми досить чітко визначають напрямок рішень, й дозволяють розробити внутрішні мережі. Лише для підключення до центральних мереж ТУ необхідні. Й тому називаються "Технічні умови на підключення до...". Звісно, існують ризики для замовника, якщо він будує без отримання ТУ.
Логічні фрагменти тексту ДБН А.2.2-3-2014:
1. Проектування без вихідних даних - заборонене.
2. Технічні умови - в основному складі вихідних даних.
3. 4.4 Технічні умови щодо інженерного забезпечення об'єкта (ТУ ) повинні
передбачати виключно ті роботи і в тих обсягах , які необхідні для здійснення
інженерного забезпечення об'єкта, що проектується.
Отже, для проектування житлового будинку потрібні ТУ на все, що стосується інженерного забезпечення - не лише енергоносії, слаботочку й питання МНС і ДАІ, але також ліфти, сміттєпроводи, магнітні замки, освітлення, геологію, геодезію, шумозахист, кондиціонування та ін. Але чомусь вибірково увага - лише на енергоносії. То чому без одних ТУ можна проектувати, а без інших - ні, адже ні ЗУ ні ДБН не визначають приорітет одних ТУ перед іншими?
На Ваше запитання, як запроектувати зовнішні інженерні мережі без ТУ - так само як і все інше, з ризиком переробки на 90% коштом замовника ))
Зрозуміло, що правильний шлях - отримати спершу всі ТУ, а потім проектувати. Але в нашому Гондурасі все це робиться "спеціальними людьми", через великі хабарі та ще й із торгом тривалий час. Чекати повного комплекту і не проектувати, у багатьох випадках - просто нереально...